Free cookie consent management tool by TermsFeed ProTrade – Chráníme Vaše hodnoty

Bezpečnost

Bezpečnost

 

Plastové jednorázové bezpečnostní  obálky  jsou  moderní, snadnou a rychlou možností, jak zabezpečit své písemnosti, drobný majetek, cennosti apod., a to jak během přepravy, tak  po dobu jejich uskladnění .  Jejich použití, tzn. uzavření a zabezpečení,  nevyžaduje žádný nástroj, každý pokus o neoprávněnou manipulaci či otevření je pak jasně indikován několika skrytými bezpečnostními prvky.  Nabízíme jak standardní, skladové typy, tak i výrobu na zakázku.

 

Bezpečnostní plomby jsou rychlým a jednoduchým prostředkem zabezpečení přepravovaného zboží, prostoru, měřicích přístrojů apod.  Jednotlivé typy plomb vyžadují specifický způsob použití  - plastové plomby umožňují aplikaci i odstranění bez použití nástroje,  k odstranění kovových plomb  je naopak použití nástroje (kleští, pákových kleští apod.) třeba.  V nabídce máme standardně  i kovové plomby  určené pro mezinárodní přepravu zboží , tzn. splňující podmínky stanovené normou  ISO/PAS 17712.

 

Fóliové plomby umožňují velmi rychlé a snadné zabezpečení listin, cenností, přístrojů, prostorů,  dveří apod. .  Každý použitý kus lze v  místě jeho aplikace jednoduše kdykoliv  zkontrolovat, neboť každý pokus o  jeho odstranění či narušení je jednoznačně indikován některým z bezpečnostních prvků.

 

Bezpečnostní vaky, bezpečnostní přepravní bedny, kufříky či archivační krabice představují  moderní a jednoduchý způsob, jak zajistit ceniny,  klíče,  zboží a jiné cennosti  i  objemnějšího formátu během jejich přepravy, archivace atp.. Jejich podstata spočívá ve vícenásobném, vícecestném užívání  (různě dlouhém dle druhu použitého materiálu) za současné aplikace jednorázové bezpečnostní plomby.  Umožňují tak bezpečný oběh přepravovaného materiálu i snadnou kontrolu během přepravy samotné.   POZN.: Bezpečnostní kufříky a spisovky z naší nabídky  lze použít, v souladu se zákonem č. 32/2008 Sb. z  16.1. 2008 i k přenášení utajovaných skutečností.

Nastavení cookies